Zakres usług

Od kilku lat obserwujemy bardzo dynamiczny rozwój sieci Internet. Początkowo traktowany jako mało dostępny środek zdobywania różnego rodzaju informacji, z biegiem czasu stał się bardzo popularnym medium przesyłania danych i prezentacji najróżniejszych materiałów.

Jeszcze niedawno prowadzenie handlu elektronicznego możliwe było wyłącznie dla dużych i bogatych firm. Dzisiaj nawet najmniejsza firma a nawet osoby prywatne bez wielkich kosztów zaczynają prowadzić swój biznes wykorzystując zalety Internetu i rynku jaki zdobywa. Duża i szybko rozwijająca się dostępność oraz rozszerzanie się tego rynku sprawiają, że zaistnienie nawet najmniejszej firmy w Internecie powoli zaczyna być prestiżowym wymogiem.

Stały dostep do Intenetu

W dzisiejszej rzeczywistości każde przedsiębiorstwo powinno posiadać dostęp do internetu.

Łącza stałe to nasza propozycja dla firm, które stale wykorzystują Internet w swojej działalności. Podstawową zaletą takich łączy jest stałe połączenie z Internetem bez konieczności łączenia się za pomocą modemu i bez opłat za połączenia telefoniczne.

Jesteśmy przygotowani do kompleksowej obsługi firmy w zakresie usług związanych z Internetem, na którą składa się:
  • dostęp do Internetu poprzez szybkie stałe łącze
  • systemy zabezpieczeń sieci lokalnych oraz transmisji danych
  • strony internetowe - profesionalny wizerunek firmy
  • sklepy internetowe - możliwość bezpośredniego zarabiania w sieci 
  • projektowanie sieci LAN
Zakres naszego działania obejmuje również projekt, wykonanie, pomiar i uruchomienie sieci, konfigurację stacji roboczych, aż po instalację i konfigurację serwerów sieciowych.

Strony internetowe

Przezentacja w formie elektronicznej pozwala dokładniej i w bardziej atrakcyjnej formie przedstawić Państwa firmę potencjalnym klientom. Prezentacje takie są doskonałym elementem podnoszącym prestiż i poprawiającym wizerunek Państwa firmy. Stanowią ważny element marketingowy wielu dużych i dobrze prosperujących firm.
Sieć Internet, a w szczególności strony WWW są nowym, coraz powszechniejszym nośnikiem informacji oraz z całą pewnością medium najtańszym a zarazem sięgającym swoim zasięgiem do najszerszego grona odbiorców. "MargoNet" oprócz tworzenia stron i serwisów internetowych pamięta, że trzeba uczynić je "widocznymi" poprzez rejestrację w najpopularniejszych katalogach sieciowych.

copyright © 2014 by MargoNet